služby

PTD stavby  »  služby

Stavba rodinných domů na klíč


Stavba rodinných domů na klíč

Rodinný dům na klíč Vám zrealizujeme od projektu až po samou dokončenou výstavbu. Pokud ještě nemáte vlastní projekt rodinného domu, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zajistíme Vám takový projekt, který bude vyhovovat vašim individuálním požadavkům, anebo si můžete přímo vybrat z námi nabízených typových stavebních projektů.

Revitalizace panelových domů


Revitalizace panelových domů

Revitalizace panelového domu je čím dál tím více oblíbená. Řada vlastníků panelových bytů dnes již pochopila, že správně zateplený obvodový plášť budovy neplní jen estetickou funkci, ale také velmi významně řeší energetickou náročnost budovy a významně šetří náklady spojené s vytápěním. Díky kvalitnímu zateplení s dostatečnou tepelnou...

Komplexní rekonstrukce


Komplexní rekonstrukce

Rekonstrukce domů je komplex stavebních prací zaměřených na obnovení, zdokonalení, změnu technických, hospodářských a estetických hodnot stavby. Rekonstrukce domů se stává populárnější. Často je potřeba změnit účel stavby: změnit její půdorys, výměru, vykonat dostavbu. Zejména rekonstrukce se provádí pro sešlé nebo neužitečné budovy.

Výstavba hrubých staveb


Výstavba hrubých staveb

Základem celého domu je hrubá stavba, je důležité dbát především na kvalitu použitého materiálu a řemeslnickou preciznost při realizaci. Výstavbou hrubé stavby se rozumí, vytýčení stavby, položení základové desky, zhotovení obvodového zdiva, konstrukce stropů a střechy. Neváhejte nás kontaktovat s dotazem ohledně jakékoliv hrubé stavby či stádia...

Rekonstrukce bytů a bytových jader


Častým nešvarem panelových a starších bytů je nevyhovující a současným trendům neodpovídající zázemí pro koupelnu a toaletu. Náš cíl je nabídnout klientovi kompletní přestavbu bytového jádra. Respektujeme přání zákazníka a současně zajišťujeme proveditelnost přestavby bytového jádra po technické a estetické stránce.